fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt
SEO

Dlaczego pozycjonowanie jest ważne ?

pozycjonowanie, remarketing

Czy jest pozycjonowanie ?

SEO (z ang Search Engine Optimalization) to coraz ważniejsze narzędzie do promowania oraz zwiększania ruchu na stronie www. Dzięki wykorzystaniu optymalizacji strony internetowej można dostosować kod serwisu do algorytmu wyszukiwarki i poprawić swój wynik na liście wyszukiwania – na ważne i interesujące nas frazy kluczowe.
SEO jest częścią marketingu zintegrowanego i zyskuje coraz większą popularność obok Google Adwords czy mediów społecznościowych. Naturalnie skoro mamy już stronę, to warto, aby ktoś na nią zajrzał – a popularność strony przekłada się na większą liczbę odwiedzić na witrynie – a odwiedziny na konwersję, czyli zakup lub kontakt.

SEO PRZYCIĄGA KLIENTÓW

Zdecydowana większość klientów poszukiwanie produktów czy usług rozpoczyna od wyszukiwarka internetowej (w 97% jest to Google.pl). Dlatego też oprócz ładnie wykonanej, estetycznej strony www liczy się widoczność w sieci. Dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarce strona jest łatwa do odnalezienia.

WIĘKSZY RUCH GENERUJE WIĘKSZY ZYSK

Pozycjonowanie (SEO) zwiększa pozycję strony na liście wyświetleń. Im więcej osób daną stronę odwiedza, tym większa szansa, że wśród nich znajdą się przyszli klienci.

SEO ZWIĘKSZA ROZPOZNAWALNOŚĆ STRONY

Promowanie strony www odbywa się przede wszystkim za pomocą właściwych dla danej branży słów i fraz kluczowych. Dzięki nim witryna znajduje się na wyższej pozycji na liście wyszukiwania. Dlatego też na stronie opłaca się publikować różnego rodzaju artykuły eksperckie lub stworzyć firmowego bloga.

SEO NIE WYMAGA DUŻYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH

Okazuje się też, że wbrew powszechnie panującej opinii, klasyczne usługi SEO wcale nie wymagają znacznych nakładów finansowych. Jednak trzeba przy tym uważać decydując się na skorzystanie z usług agencji. Przede wszystkim trzeba unikać ofert “pudełkowych”. Każda strona jest inna, ma swoją stronę i charakter działalności. Dlatego też pozycjonowanie powinno być dopasowane do jej potrzeb.

SEO STAJE SIĘ CORAZ MODNE

Warto przy tym pamiętać o tym, że konkurencja nie pozostaje w tyle. Obecnie na rynku powstaje wiele nowych firm, które stawiają na mocne działania marketingowe z pozycjonowaniem na czele. Nawet jeśli dana strona jest na pierwszej pozycji w wyszukiwarce, to jednak za jakiś czas jej miejsce może zająć inna. Trzeba o tym wiedzieć i nie dać się wyprzedzić konkurencji. Optymalizacja stron www to już w zasadzie konieczność w przypadku firm, którym zależy na rozwoju i promowaniu się w Internecie.

Teksty SEO
Teksty SEO Pozycjonowanie SEO