fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt

Optymalizacja stron internetowych oraz sklepów internetowych

Czy wiesz, że ponad 80% osób przed zakupem szuka produktu lub usługi w wyszukiwarce Google?lub w innych wyszukiwarkach powianych z Google? Twojego biznesu też tak szukają! Pomożemy Ci do nich dotrzeć pozycjonując Twoją stronę dzięki optymalizacji Twojej obecnej strony, sklepu internetowego. Optymalizacja stron www to trudny i czasochłonny proces. Ale konieczny w dobie dzisiejszych wymagać i coraz częstszego dokonywania zakupów przez internet.

W naszej ofercie optymalizacji stron www otrzymujesz:

1. SEO : zbadamy Twoją stronę pod kątem zgodności treści oraz zawartości wpływających na SEO, poprawimy wyniki, oraz przygotujemy wszelkie zawartości SEO dla Twojej strony. Oraz Zoptymalizujemy stronę pod kątem pozycjonowania

2. Adresy URL: zbadamy wszystkie linki umieszczone na Twojej stronie, dodamy wiele innych przyjaznych linków. Poprawimy ich jakość oraz zmienimy je na zgodne z rekomendacjami.

3. Indeksacja oraz dostępność: Poprawimy jakość kodu strony, zoptymalizujemy ją, aby była przyjazna dla wyszukiwarek i „porządna” przez roboty google itp.

4. Optymalizacja meta danych: zbadamy ważne elementy związane z dostępnością słów kluczowych. „Zaszyjemy” w stronę wszelkie opisy słów kluczowych, meta danych itp.

5. Treści i słowa kluczowe: zoptymalizujemy treść strony, a w razie potrzeby napiszemy nową zgodną z wszelkimi wytycznymi SEO. dodamy słowa kluczowe i przeanalizujemy obecne.

6. Struktura strony: zbadamy spójność kodu strony, zoptymalizujemy je zgodnie z standardami. Przeanalizujemy i poprawimy jej budowę, header, footer blogi grafiki itp.

7. Mobilność: Dostosujemy stronę, sklep aby była przyjazna i widoczna na urządzeniach mobilnych, udoskonalimy jej responsywność. Przy Optymalizacji strony www mobilność to podstawa, wg raportów ponad 70% uyrzydkowników przegląda „internet” na urządzeniach mobilnych.

8. Szybkość: przeanalizujemy i zbadamy wszelkie elementy ładowane na stronie, przyspieszymy ją, aby użytkownik sprawnie, płynnie i szybko mógł z niej korzystać.

Optymalizacja stron www to skomplikowany proces, ale i bardzo potrzebny. Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie mini raport z Optymalizacji Twojej strony internetowej, oraz podpowiemy jak czytać raport, oraz wskazówki. Wykonamy także pełną optymalizację w rozsądnej i uczciwej cenie.

Jeśli poważnie myślisz o rozwoju swojej firmy w  internecie, pamiętaj także o pozycjonowaniu strony

Zapraszamy do kontaktu:

Webmaster Team

to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. A 6 miesięczne wsparcie techniczne pozwoli Ci skupić się na firmie.