fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt

Audyt obecności marki w Internecie

Internet to miejsce, w którym najłatwiej możesz zbadać efektywność prowadzonych działań marketingowych, ale także przestrzeń, która daje możliwość dokładnej obserwacji zachowań konsumentów oraz ich preferencji zakupowych dzięki wielu narzędziom. Nasz audyt obecności marki w Internecie przedstawi Ci pełen obraz tego, jak Twoja marka jest postrzegana przez internautów oraz co na jej temat można się od nich dowiedzieć.

Prowadzimy szereg badań społeczno-demograficznych Twoich konsumentów, ich opinii o produktach oraz aktywności na portalach społecznościowych które stanowią idealny punkt wyjścia do planowania strategii marketingowej na przyszłość. Dzięki naszemu audytowi wizerunku marki określimy jej newralgiczne punkty, braki w przekazywanych informacjach na jej temat, a także przedstawimy nowe możliwości. Określimy słabe i mocne strony dotychczas prowadzonych działań marketingowych i zbadamy ich rezultaty. Przyglądniemy się dokładnie aktywnościom podejmowanym przez konkurencyjne podmioty rynkowe, dzięki czemu otrzymasz pełen obraz Twojego brandu ujęty w szerokim kontekście.

Audyt obecności marki w Internecie

Co robimy?

Przeprowadzimy audyt marki w Internecie, który obejmie zarówno wszystkie kanały przekazywania informacji, jak i wszystkie media społecznościowe. Jego rezultatem będzie obszerny raport, w którym przekażemy raport z sieci, oraz przekażemy jego analizę jakościową, uwzględniając między innymi:

Analizą obejmiemy także opinie klientów oraz analizę konkurencyjnych brandów zawierających ocenę podejmowanych przez nie aktywności promocyjnych. Przeanalizujemy także prognozy trendów, jakie będą zachodzić w Twoim sektorze rynkowym oraz narzędzi, które wzbogacą Twoje działania marketingowe wraz z skutecznym budowaniem wizerunku w Internecie. W ostatniej części opracowania zawrzemy nasze wnioski i rekomendacje. Dzięki nim poznasz rozwiązania, które będą stanowić niemal gotowy plan marketingowy na przyszłość.

Dodatkowo prowadzimy także:

Usuwanie Negatywnych Opinii

Google i inne portale

Usuwanie Linków z Google

Linków, grafik itp

Poznaj naszą ofertę,