fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt

Tworzenie sklepów internetowych

Wiemy jak sprzedawać i jak pomóc w sprzedaży w wirtualnym świecie właśnie TOBIE !

Sklepy internetowe są nie tylko podwaliną sukcesu, ale także dodatkową reklamą, jak i nowym źródłem pozyskiwania klientów. Wasz biznes, bez wątpienia zasługuje na to, by znaleźć się w sieci, a my Ci w tym pomożemy. Otrzymasz od nas w pełni funkcjonalny i gotowy do działania sklep internetowy z wszystkimi modułami. Jeśli posiadasz już swój sklep stacjonarny i zamierzasz wejść w nurt sprzedaży online zapraszamy do kontaktu. A w ciągu dwóch tygodni uruchomimy cały projekt. nam budowę sklepu internetowego:

Co otrzymasz w naszej ofercie?

Oddajemy w Twoje ręce gotowy sklep internetowy, zintegrujemy system płatności online, opcje wysyłki – kurier, paczkomaty. Zarządzanie magazynem itp.

Tworzymy grafikę  na własność związaną z Twoją branżą. Konsultujemy na każdym etapie Twoja wizję i nasze doświadczenie.

Twój sklep będzie wyświetlał się responsywnie nie tylko na komputerze, ale także będzie dostosowany na każde inne urządzenie, tablet telefon itp.

Doradzimy w wyborze najkorzystniejszej metody przyjmowania płatności. Pomożemy w załatwianiu formalności, zintegrujemy z Twoim sklepem jak i przeszkolimy z obsługi systemu.

Doradzimy w  wyborze firmy kurierskiej, oraz pomożemy w  formalnościach. Zintegrujemy ją z Twoim sklepem oraz przeszkolimy z obsługi.

Pomożemy dodać produkty do Twojego sklepu. Przeszkolimy pracowników, lub osoby wyznaczone do obsługi produktów. Dodatkowy otrzymasz dostęp do szkoleń i filmów on-line z obsługi sklepu.

Przeanalizujemy rynek, oraz wybierzemy najkorzystniejsze cenowo usługi hostingu, domeny itp. Doradzimy oraz pomożemy w zakupie i konfiguracji serwera, domeny jak i kont pocztowych dla Twojej firmy.

Po zakończeniu zlecenia strona zostanie dodana do wyszukiwarek, oraz zostanie zindeksowana oraz otrzymasz narzędzie google do monitoringu swojego sklepu.

Zabezpieczymy Twój sklep certyfikatem bezpieczeństwa SSL, pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania i załatwimy za Ciebie formalności.

Skonfigurujemy Twoją domenę, oraz założymy konta email związane z Twoją firmą i sklepem internetowym.

Zabezpieczymy Twój sklep regularnymi kopiami zapasowymi, tak aby w przyszłości można było odzyskać stronę w przypadku błędu, nieuprawnionego dostępu, lub awarii hostingu.

Zoptymalizujemy Twój sklep pod kątem SEO oraz pomożemy w pozycjonowaniu, reklamie, social media itp.

Nie zostajesz sam, w cenie przez okres 6 miesięcy zapewniamy serwis techniczny sklepu, oraz czuwamy nad jej poprawnością oraz bezpieczeństwem. W razie pytań lub błędów służymy pomocą.

Po oddaniu sklepu umawiamy się na szkolenie z obsługi systemu. Przeszkolimy Cię z całego procesu zarządzania Twoim sklepem, oraz podamy linki do bezpłatnych materiałów szkoleniowych.

Webmaster Team zajmujemy się tworzeniem stron internetowych oraz sklepów Internetowych. Dzięki naszej grupie freelancerów nasza oferta obejmuje także opiekę nad stronami internetowymi oraz sklepami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu świadczymy także pełen zakres opieki nas stronami internetowymi i sklepami. Nasze strony www są wykonane według wytycznych
i zapotrzebowania klienta. Wszystkie nasze strony internetowe jak i sklepy internetowe są w pełni responsywne i zoptymalizowane. Tworzenie stron internetowych to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Dlatego wszystkie nasze projekty są wykonywane z największą starannością. Każdy sklep internetowy wykonany przez nas jest w pełni funkcjonalny, z wszystkimi bramkami płatności, wysyłki itp. Otrzymujesz gotowe narzędzie które funkcjonuje. Nie zostajesz sam, każdy nasz projekt dostaje w cenie na okres pół roku bezpłatne wsparcie techniczne, a opieka nad stroną internetową lub sklepem internetowym jest dodawana gratis. Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się sam.