fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt

Kampania Google Ads

Reklamy Google Ads inaczej znane jako linki sponsorowane, to komunikaty tekstowe, graficzne lub wideo, które za pomocą rozbudowanej sieci Google wyświetlają się użytkownikom Internetu. Dzieje się to wtedy, gdy ci szukają konkretnych usług lub produktów oferowanych przez Twoją firmę lub sklep.

Jak to możliwe?  Google Ads pozwala na precyzyjne określenie grupy docelowej, a także umożliwia różne formy rozliczeń w zależności od akcji wykonanej przez użytkownika. Dzięki temu możesz docierać do grona odbiorców, na którym faktycznie Ci zależy! Komunikaty reklamowe Google Ads wyświetlają się w sieci wyszukiwania Google już na pierwszej stronie wyników.

Łączą się więc z wynikami organicznymi, oferując przejrzystość widoku. Ponadto reklamy możemy także oglądać w sieci reklamowej Google, która obejmuje ponad dwa miliony miejsc docelowych w Internecie. Żeby wybrać odpowiednią przestrzeń reklamową dla Twojego biznesu, potrzebujesz wsparcia doświadczonych specjalistów z Grupy Webmaster Team ! Jesteśmy do Waszej dyspozycji. 

Zobacz, jakie typy kampanii Google Ads możemy dla Ciebie zrealizować:

 • Sieć wyszukiwania Google
  Wyświetlaj reklamy tekstowe w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie. Dotrzyj ze swoimi usługami i produktami do klientów, którzy rzeczywiście ich szukają.
 • Sieć reklamowa Google
  Miliony stron internetowych, blogów, portali i aplikacji mobilnych to doskonała platforma, w której możesz wyświetlać swoje reklamy graficzne i budować popularność marki.
 • Kampania produktowa Google Ads (Zakupy Google)
  Przedstaw swoje produkty klientom w wyszukiwarce internetowej. Skorzystaj z możliwości zwiększenia sprzedaży.
 • Remarketing Google Ads
  Dostosuj komunikaty reklamowe do osób, które już odwiedziły Twoją stronę, były zainteresowane zakupem, kontaktem.
 • Kampanie Google Ads w YouTube (Reklamy Wideo)
  Wykorzystaj moc drugiej najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie. Już 50% polskich odbiorców w wieku 18-24 lat korzysta z YouTube regularnie.
 • Kampanie Google Ads w Gmail
  Najpopularniejszy klient poczty elektronicznej na świecie to przestrzeń, którą możesz wykorzystać na działania reklamowe. Zachęć użytkowników do działania za pomocą natywnych komunikatów.
 • Kampanie Facebook Ads
  Najpopularniejszy klient poczty elektronicznej na świecie to przestrzeń, którą możesz wykorzystać na działania reklamowe. Zachęć użytkowników do działania za pomocą natywnych komunikatów.
Tworzymy i prowadzimy reklamy google ads, social media, pozycjonowanie reklama
Tworzymy i prowadzimy reklamy google ads, social media, pozycjonowanie reklama

Webmaster Team to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. A 6 miesięczne wsparcie techniczne pozwoli Ci skupić się na firmie.