fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych w dzisiejszych czasach to nadal niezbędna czynność, jeśli myślimy o poważnym rozwijaniu swojego interesu w internecie. Przy dużej ilości konkurencji i coraz więcej świadomych użytkowników internetu pozycjonowanie stron internetowych i sklepów wymaga znacznie więcej pracy, zarówno po stronie specjalistów w agencji reklamowej, ale także w dużej mierze właściciela strony. Dlatego dobrze wykonane pozycjonowanie sklepu internetowego, lub strony internetowej tylko pozytywnie może wpłynąć na sukces Twojej firmy.

Od czego zaczynamy pozycjonowanie ?

Audyt strony internetowej

Przez rozpoczęciem prac zaczynamy od audytu SEO Twojej strony lub sklepu internetowego. Sprawdzamy wszystkie komponenty, konstrukcje strony, zawartość tekstu oraz grafiki. Wynik audytu jest bardzo ważny, aby móc zaplanować dalszy proces pozycjonowania. Sam audyt strony może kosztować od 500 zł -1500 zł. W przypadku zawarcia umowy z  nami, otrzymujesz go za darmo.

Modyfikacja zaplecza strony 

Aby pozycjonowanie miało sens oraz miało przynieść efekty, koniecznie należy zadbać o odpowiednią strukturę treści i grafik na stronie. Ważne są nagłówki, tytuły, linki, opisy zdjęć i wiele innych elementów. To właśnie te czynniki pokazują robotom indeksującym Twoją stronę, kim jesteś, czym się zajmujesz i jak działasz w internecie. Dodatkowo ważny jest czas wczytywania się strony oraz jej  responsywność.

Modyfikacja tekstów pod pozycjonowanie

Dobra treść na Twojej stronie czy w sklepie internetowym to podstawa sukcesu i dobrego pozycjonowania. Treść zawsze musi być spójna, interesująca, a przede wszystkim zgodna z wyszukiwaniami użytkowników w google. Istnieją działaności, w których trudno o dobrą treść ze względu na specyfikę  branży, dla nas nie stanowi problemu napisanie wartościowego tekstu.

Linki zewnętrzne / wewnętrzne.

Odpowiednia treść na Twojej stronie to jedno, a „trafienie” na nią z zewnątrz, to druga sprawa. Google indeksuje i weryfikuje nie tylko Twoją stronę, ale także wszystkie inne. Świetnie gdyby w „sieci” można by było natknąć się na linki Twojej strony. Wszystkie sposoby na linkowanie stron, artykułów umieszczonych na Twojej stronie są dobre, ale i niebezpieczne. Już nie jest ważna ilość takich linków, lecz ich jakość. Im wartościowsza strona linkująca, tym większe szanse na podniesienie pozycji w google. W tym punkcie wyjątkowo pilnujemy, gdzie pojawią się Twoje linki. 

Pozycjonowanie strony, sklepu internetowego, to ciężka i czasochłonna praca. Dlatego Webmaster Team to grupa kilkunastu osób, która od kilku lat wspiera działania wielu firm. 

Ile kosztuje pozycjonowanie? Zapewne zadajesz sobie to pytanie w tej chwili. Ceny rynkowe wahają się od kilkuset złotych po kilkadziesiąt tysięcy. Warto tu zadać sobie pytanie, ile jesteś w stanie zainwestować w swój biznes, swoją firmę mając na uwadze stopę zwrotu po kilku miesiącach. Pozycjonowaniem nie kupisz klienta, ale napewno umożliwisz odszukanie właście Ciebie szybciej niż konkurencję. Pamiętaj! jakość Twojej strony, produktów i usług nadal gra najważniejszą rolę na scenie Google.

Sprawdź teraz czy Twoja strona internetowa jest zoptymalizowana? czytelna? Przyjazna użytkownikowi? Napisz do Nas, zadzwoń. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania w pozycjonowaniu Twojej Firmy. 

Pozycjonowanie stron internetowych. sklep internetowy, strona internetowa