fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt

Praca w teamie

Nasz zespół tworzą programiści, graficy, marketingowcy, którzy wspólnie pracują nad każdym szczegółem realizowanych przez nas projektów. Łącząc doświadczenie i wiedzę z różnych dziedzin jesteśmy wstanie oferować naszym klientom najwyższą jakość usług jakiej nie zapewni podrzędny „freelancer”.

Doradztwo i opieka

Każdy z naszych klientów od momentu pierwszego kontaktu do finalizacji projektu otrzymuje wsparcie. Indywidualne podejście do klienta, doradztwo i pomoc w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań to zalety naszego Teamu.

Kompleksowa oferta

Marketing w Internecie nie kończy się na dobrze zaprojektowanej stronie internetowej. Wiemy, że skuteczna promocja firmy w sieci może być nie lada wyzwaniem dla naszych klientów dlatego oferujemy cały szereg dodatkowych usług takich jak projektowanie graficzne, copywritingpozycjonowanie, serwis i administracja, powierzchnie serwerowe, aby nasi klienci nie byli zmuszeni do poszukiwania wielu wykonawców.

Webmaster Team zajmujemy się tworzeniem stron internetowych oraz sklepów Internetowych. Dzięki naszej grupie freelancerów nasza oferta obejmuje także opiekę nad stronami internetowymi oraz sklepami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu świadczymy także pełen zakres opieki nas stronami internetowymi i sklepami. Nasze strony www są wykonane według wytycznych i zapotrzebowania klienta. Wszystkie nasze strony internetowe jak i sklepy internetowe są w pełni responsywne i zoptymalizowane. Tworzenie stron internetowych to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Dlatego wszystkie nasze projekty są wykonywane z największą starannością. Każdy sklep internetowy wykonany przez nas jest w pełni funkcjonalny, z wszystkimi bramkami płatności, wysyłki itp. Otrzymujesz gotowe narzędzie które funkcjonuje. Nie zostajesz sam, każdy nasz projekt dostaje w cenie na okres pół roku. Bezpłatne wsparcie techniczne, a opieka nad stroną internetową lub sklepem internetowym jest dodawana gratis. Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się sam.

Webmaster Team łączy w sobie jakość usługi dzięki grupie doświadczonych freelancerów. Oraz niską cenę dzięki metodyce naszej pracy. Jeśli potrzebujesz strony internetowej wystarczy wypełnić Brief na naszej stronie, lub skontaktować się z nami. W przypadku zainteresowania sklepem internetowym, zapraszamy do rozmowy telefonicznej. By przygotować najbardziej pasującą do Twoich potrzeb oferty.

Po wykonaniu strony lub sklepu nie zostajesz sam. Otrzymujesz od nas bezpłatne szkolenie z obsługi sklepu lub strony, oraz niezbędne materiały video. Wszystkie wykonane strony www oraz sklepy www są przygotowane do samodzielnej edycji. Dzięki temu w przyszłości będziesz mógł samodzielnie zmieniać wygląd itp. A w przypadku niepowodzenia w każdej chwili możesz z nami się skontaktować. A my przywrócimy kopię zapasową lub pomożemy rozwiązań problem.

Webmaster Team -Tworzenie stron internetowych, Tworzenie sklepów internetowych