fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt

Unikatowe treści SEO na Twoją stronę internetową

SEO copywriting to sztuka pisania wartościowych treści na strony internetowe, czyli takich, które są przyjazne dla klienta (sprzedają produkt), ale również dla wyszukiwarek internetowych. Pomagają one poprawić widoczność witryny w wynikach, a także zaspokoić potrzeby informacyjne potencjalnych klientów. Dzięki nim generowany jest wartościowy ruch na stronie. Osoba odpowiedzialna za SEO copywriting powinna posiadać nie tylko lekkie pióro, ale także znajomość zasad pozycjonowania. Webmaster Team z przyjemnością zapewni Ci fachowe zaplecze SEO copywriting.

Teksty SEO 

  • Teksty preclowe – poprawne językowo i gramatycznie, bez wartości merytorycznej.
  • Tekst zapleczowe – poprawne językowo i gramatycznie, z podstawową wartością merytoryczną.
  • Opisy do katalogów – poprawne językowo i gramatycznie opisy konkretnej strony www.
  • Opisy produktów – oferta skierowana głównie do właścicieli sklepów internetowych, potrzebujących dobrze opisanych produktów, które posiadają w swojej ofercie. Gwarantujemy unikalność, a także poprawność gramatyczną i merytoryczną.