fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt

Tworzenie stron Internetowych

W naszej ofercie proponujemy Wam stworzenie strony internetowej. Poprzez profesjonalne podejście do projektowania stron, wszystkie stworzone przez nas serwisy są niepowtarzalne i wyjątkowe.

Narzędzia i techniki, jakimi dysponujemy sprawiają, że nasze strony www są nowoczesne i wyjątkowe. Wszystkie serwisy oferowane przez nas są projektowane responsywnie czyli w sposób pozwalający na efektywne i dostosowane do urządzeń mobilnych ich przeglądanie. 

Kierujemy się oczekiwaniami naszych klientów, jeżeli natomiast zachodzi taka potrzeba, proponujemy realizację własnych projektów. Strony internetowe tworzone przez nas, wyróżniają się prostą obsługą, unikalnym designem, łatwą rozbudową i szybkością działania.
Co więcej, nasze serwisy mają przystępne ceny i to dodatkowo motywuje naszych klientów do korzystania z oferty Webmaster Team. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy pełny zakres prac nad stronami internetowymi.  Co otrzymacie nawiązując z nami współpracę ? 

Przeanalizujemy rynek, oraz wybierzemy najkorzystniejsze cenowo usługi hostingu. Doradzimy oraz pomożemy w zakupie i konfiguracji serwera dla Twojej firmy.

Pomożemy w  wyborze domeny, jej nazwy, oraz skonfigurujemy ją pod Twoją stronę i hosting.

Zabezpieczymy Twoją stronę certyfikatem bezpieczeństwa SSL, pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania i załatwimy za Ciebie formalności.

Twoja strona będzie wyświetlała się responsywnie, nie tylko na komputerze, ale także będzie dostosowany na każde inne urządzenie, tablet telefon itp.

Jeśli Macie swoje zdjęcia, grafiki odpowiednio zoptymalizujemy je pod kątem WEB tak aby przyjemnie i szybko się ładowały. Jeśli nie posiadacie swoich grafik zajmiemy się tym, i przygotujemy je sami.

Po zakończeniu zlecenia strona zostanie dodana do wyszukiwarek, oraz zostanie zindeksowana. Otrzymasz narzędzie google do monitoringu swojej strony.

Zabezpieczymy Twoją stronę regularnymi kopiami zapasowymi, tak aby w przyszłości można było odzyskać stronę w przypadku błędu, nieuprawnionego dostępu, lub awarii hostingu.

Skonfigurujemy Twoją domenę, oraz założymy konta email związane z Twoją firmą i stroną internetową.

Przeszkolimy Cię podczas wideorozmowy z obsługi strony, do tego dodamy bezpłatny dostęp do materiałów i filmów szkoleniowych pokazujacych pełną obsługę strony.

Nie zostajesz sam, w cenie przez okres 6 miesięcy zapewniamy serwis techniczny strony, oraz czuwamy nad jej poprawnością oraz bezpieczeństwem. W razie pytań lub błędów służymy pomocą.

Zoptymalizujemy Twój sklep pod kątem SEO oraz pomożemy w pozycjonowaniu, reklamie, social media itp.

Webmaster Team to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. A 6 miesięczne wsparcie techniczne pozwoli Ci skupić się na firmie.