fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt
SEO

Efekt Google Ads

SEM pozycjonowanie

Reklamy Google ADS i pozycjonowanie?

Reklamy Google Ads Co to jest Efekt Google Ads

Linki sponsorowane – dobrze prowadzona i zoptymalizowana kampania Google Ads to natychmiastowa konwersja i efekt widoczny od razu.  Tu liczy się doświadczeniewiedza i dokładność.

Zleć nam prowadzenie swojej kampanii linków sponsorowanych i przekonaj się jak skuteczny jest marketing zintegrowany w sieci. Prowadzony w sposób jakościowy i dedykowany.

Dzięki temu masz pewność, że jako firma zajmująca się kompleksowo obsługą kampanii PPC, spełniamy ściśle określone standardy jakościowe oraz mamy za sobą niezbędną historię działania. Które umożliwiającą weryfikację naszej wiedzy i poziomu obsługi przez Google.

Skąplikowane? nie koniecznie.

Brzmi tajemniczo? Najważniejsze, żeby firma obsługująca Twoją kampanię linków sponsorowanych wiedziała co to Cost Per Click. (koszt za kliknięcie) oraz Click-Through Rate (klikalność Twoich reklam).

Od tych dwóch parametrów między innymi zależy sukces oraz zwrot Twojej inwestycji w Google Ads.

Prowadzone przez nas kampanie linków sponsorowanych są na bieżąco optymalizowane i zawsze widoczne. Dbamy, aby koszt kliknięcia w Twoją reklamę był możliwie najniższy, a budżet dobrze wykorzystany.
Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wsparciu certyfikowanych specjalistów Google Ads, możesz być spokojny o jakość i rzetelność wykonywanej przez nas pracy.

 

Reklamy Google Ads Co to jest Efekt Google Ads

Reklamy Google Ads Co to jest Efekt Google Ads