fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt
SEO

Pisanie tekstów SEO

Teksty SEO lekiem na dobrą jakość strony?

Pisanie tekstów SEO ile kosztuje i czy jest ważne? Czym jest dobry tekst SEO? Dobry tekst SEO to taki tekst, który przekazuje czytającemu wartościową wiedzę, a zarazem wpływa na poprawienie pozycji strony internetowej lub sklepu internetowego w wyszukiwarkach. Teksty SEO muszą przedstawiać wartość dla wyszukiwarki, i przekazywać wartościową wiedzę dla czytających użytkowników.

W naszej ofercie znajdą Państwo teksty SEO na zamówienie. Piszemy wartościowe treści dla wielu branż, dokładając starań by nasze treści były ciekawe i przykuwały uwagę klienta.

Ile to kosztuje Pisanie tekstów SEO?

Wbrew pozorom, teksty SEO (czy to artykuły, opisy produktów itp.) nie są drogie. Najtańsze oferty (o równie niskiej jakości) zaczynają się już od 2-3 złotych za 1000 znaków. Oczywiście, cena idzie z jakością w parze, dlatego znacznie lepiej dołożyć parę złotych  i postawić na usługi doświadczonych copywriterów.

Koszt prawie zawsze zależy od doświadczenia copywritera, wielkości zlecenia, jak i jego tematyki. Teksty w dużej mierze mają w sobie również wartość merytoryczną i potrafią kosztować nawet 15 – 20 zł za 1000 zł. Niedużo jak za dobry content, który może pozytywnie wpłynąć na widoczność Twojej strony, a w rezultacie pomóc Ci zarabiać więcej.

Przed podjęciem decyzji „pisać samemu czy zlecać” warto zrobić sobie prosty rachunek. Policz, ile kosztuje Twój czas pracy i oblicz, ile stracisz (lub ile mógłbyś zarobić) w czasie, gdy będziesz zajmował się tworzeniem tekstów SEO. Oraz zadaj sobie pytanie, czy wiesz jak napisać dobry tekst który będzie jakościowy dla wyszukiwarek i robotów?

Potrzebujesz dobrych tekstów SEO? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Teksty SEO dopasujemy ofertę dla każdej branży i każdego budżetu.

 

Pisanie tekstów SEO ile kosztuje i czy jest ważne?