fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt
SEO

SEM co to jest ?

SEM czyli zautomatyzowane pozycjonowanie

SEM co to jest? SEM, to skrót od Search Engine Marketing. To nic innego jak płatna reklama w wynikach wyszukiwania oraz na innych serwisach partnerskich Google. Jeśli chcesz, aby Twoje działania w obszarze marketingu zintegrowanego w sieci były kompletne, oprócz SEO. Koniecznie zadbaj o natychmiastowe źródło wartościowego ruchu, którym są linki sponsorowane Google AdWords oraz o podnoszenie konwersji dzięki reklamie śledzącej – czyli remarketing.

Dzięki temu masz pewność, że jako firma zajmująca się kompleksowo obsługą kampanii PPC. Spełniamy ściśle określone standardy jakościowe oraz mamy za sobą niezbędną historię działania. Umożliwiającą weryfikację naszej wiedzy i poziomu obsługi przez Google.

SEM co to jest ? Jak działa SEM ?

SEM co to jest ? czym jest SEM ?