fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt
SEO

Remarketing co to jest?

Remarketing co to jest? I Jak działa? Webmaster Team

Remarketing, czyli reklama śledząca to najlepszy sposób aby użytkownik powrócił na Twoją stronę i zrealizował cel zakupowy. Remarketing to także idealne rozwiązanie dla chcących podnieść świadomość swojej marki i poprawić swoją widoczność wśród użytkowników i klientów.

W palecie rozwiązań dla Twojego biznesu mamy także kampanie banerowe, czyli szeroko pojęty display. Wiemy doskonale, że jedna grafika może czasem powiedzieć więcej, niż tysiąc słów, dlatego zleć nam prowadzenie swojej kampanii i przekonaj się jak skuteczny jest marketing zintegrowany w sieci, prowadzony w sposób jakościowy i dedykowany.

astanawiałeś się kiedyś jak to jest, że po odwiedzeniu jakiegoś sklepu internetowego, wszędzie widzisz jego reklamy i to dziwnym trafem dopasowane pod Ciebie?

TAK DZIAŁA REMARKETING, CZYLI REKLAMA ŚLEDZĄCA.

Remarketing umożliwia wyświetlanie reklam osobom, które wcześniej odwiedziły Twoją witrynę, korzystały z Twojej aplikacji mobilnej lub podały swój adres e-mail.
Dlatego gdy  użytkownik opuści Twoją witrynę bez dokonania zakupu, remarketing pomoże Ci nawiązać z nimi ponowny kontakt i wyświetlić im trafne reklamy!

Możesz też skorzystać z Globalnej sieci partnerów Google (GDN) i przeprowadzić tradycyjną kampanię banerową.

Prowadzone przez nas kampanie są na bieżąco optymalizowane i zawsze widoczne.
Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wsparciu certyfikowanych specjalistów Google AdWords, możesz być spokojny o jakość i rzetelność wykonywanej przez nas pracy.

Remarketing co to jest? I Jak działa? Webmaster Team

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamy Google Ads oraz remarketingu. Twoja strona zwolniła? bardzo wolno się ładuje? Optymalizacja strony internetowej. Poznaj naszą pełną ofertę.

Remarketing co to jest? I Jak działa? Webmaster Team

Webmaster Team

to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. A 6 miesięczne wsparcie techniczne pozwoli Ci skupić się na firmie.