fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt
SEO

Jak mogę wymusić przekierowanie z HTTP na HTTPS ?

Jak mogę wymusić przekierowanie z HTTP na HTTPS ?

Jak mogę wymusić przekierowanie z HTTP na HTTPS ?

Sam zakup i włączenie certyfikatu SSL nie wystarczy. Po włączeniu certyfikatu dla domeny niezbędne będzie również wymuszenie przekierowania z HTTP na HTTPS. Aby Twoja strona wyświetlała się jako zabezpieczona. Nie musisz instalować żadnych wtyczek, modułów. Jak i  zbędnych poprawek, które zaśmiecą Twoją stronę internetową lub sklep internetowy.

W przypadku posiadania systemu WordPress udaj się do zakładki ustawienia. Wybierz opcję ogólne i zmień adres strony w dwóch miejscach z http na https.

Jak mogę wymusić przekierowanie z HTTP na HTTPS ?

Zapisz ustawienia, strona Cię wyloguje, zaloguj się ponownie. Skorzystaj z darmowego klienta FTP aby móc zalogować się do swojego hostingu FTP. Na którym zainstalowany jest WordPress. Lub skorzystaj z cpanelu swojego hostingodawcy, aby w folderze instalacyjnym public_html odszukać plik.

Następnie umieść zapis w folderze public_html domeny, w pliku .htaccess:

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTPS} !=on
RewriteRule ^ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]

Jest to prosty i szybki sposób, aby Twoja strona korzystała z bezpiecznego połączenia SSL. Instalowanie zbędnych wtyczek czy modułów mija się z celem. Niepotrzebnie tylko zamulają i obciążają Twój sklep internetowy lub stronę www.

Twoja strona zwolniła pojawia się coraz więcej błędów? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą optymalizacji stron internetowych.