fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt
SEO

Czym jest e-branding? 

Czym jest e-branding? Dlaczego budowanie świadomości marki jest bardzo ważne?

Czym jest e-branding? Dlaczego budowanie świadomości marki jest bardzo ważne?

E-branding jest niczym innym jak kreowaniem pozytywnego wizerunku marki w Internecie. Ten obszar jest bardzo ważny zwłaszcza dla firm, które swoją działalność prowadzą w sieci i pozyskują z niej klientów. Jednak dla firm stacjonarnych, które swoje działania marketingowe promują w Internecie, chociażby w mapach czy socialmediach, po to, aby być dostępnym dla klientów niezależnie od miejsca i czasu.

Działania mająca na celu budowanie świadomości marki w Internecie pozwalają utrzymać szeroką grupę klientów i stopniowo ją poszerzać. Inteligentne i przemyślane działania pozwolą wybić się wśród konkurencji, a co za tym idzie ilość klientów w firmie. Czy istnieje jakiś doskonały przepis pozwalający na budowanie marki w Internecie? Jednego rozwiązania nie ma. Jednak przygotowując kampanię e-brandingową warto kierować się kilkoma zasadami, które mogą nam pomóc.

Dlaczego budowanie świadomości marki w Internecie jest takie ważne?

  • Utrwalenie w świadomości klientów faktu o istnieniu Twojej Firmy.
  • Zwiększenie rozpoznawalności Twoich usług. 
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.
  • Prowadzenie spójnych informacyjnie SocialMedia i źródeł informacji o Twojej Firmie.
  • Zwiększenie rozpoznawalności Twojej Firmy.
  • Wzbudzanie w odbiorcach określonych skojarzeń, emocji, wspomnień, oraz przyzwyczajeń do Twojej marki.

Czym jest e-branding? I czy tak naprawdę jest mi potrzebny ? TAK! W dzisiejszych czasach jest on najważniejszy, jeśli myślimy o „istnieniu” w Internecie. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy w całym procesie Budowania Marki w Internecie.