fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt

Usuwanie negatywnych opinii

W dzisiejszych czasach usuwanie negatywnych opinii to konieczność. Otrzymane negatywne opinie potrafią wyrządzić wielką krzywdę w świecie Internetu, i nie ma tu znaczenia czy są zasadne lub nie. Usuwanie negatywnych komentarzy oraz opinii jest o tyle istotne, ponieważ w dzisiejszych czasach stają się narzędziem walki między konkurencyjnymi firmami, a także często jeden niezadowolony klient, poświęci cały swój wolny czas aby zapamiętano nas negatywnie w świecie Internetu.. Negatywne opinie wpływają na utratę nowych klientów lub odejście obecnych.  W dzisiejszych czasach, to w Internecie odbywa się weryfikacja oraz szukania większej ilości informacji o kontrahentach, jak i partnerów biznesowych. Jeśli zatem padłeś ofiarą ataku konkurencji, niezadowolonego pracownika lub kontrahenta, pomożemy Ci rozwiązać ten problem szybko i sprawnie. Usuwanie negatywnych opinii odbywa się zarówno w wyszukiwarce Google a także w wszystkich serwisach i forach internetowych. Negatywne opinie i komentarze mają także duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej, lub sklepu internetowego.

Jesteś zainteresowany? poznaj naszą ofertę

Ilość negatywnych opinii jak i komentarzy nie jest sobie równa, aby poznać szczegółową ofertę, zachęcamy do kontaktu, aby móc indywidualnie przygotować najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie.