fbpx

Nasza oferta to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowychdlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. Dzięki półrocznemu wsparciu technicznemu pozwolimy Ci skupić się na firmie.

Kontakt

Marketing w Social Media – zarządzanie wizerunkiem marki

Obecność w mediach społecznościowych jest niebywale ważna. Możliwość interakcji klientów z posiadaczami firmowego profilu jest poniekąd formą materializacji. Nie bez powodu bardzo popularne jest stwierdzenie, że „jeśli nie ma Cię na Facebooku, to nie istniejesz”. Podobnie sprawa wygląda w przypadku profilów marek, które nie są już jedynie dodatkiem do działań marketerów, a koniecznością na drodze ku zdobyciu uwagi, a przede wszystkim portfela klienta. Chcąc zostać zauważonym i utrzymać się w branży, znaczący procent firm decyduje się na aktywną obecność w Social Media. Zajmujemy się także Prowadzenie profili social media, marketing social media.

Jakie działania podejmiemy kierując się stworzeniem długotrwałej relacji z odbiorcą marki i jej produktów ?:

  • Udostępnianie spersonalizowanych treści oraz budowanie pozytywnego wizerunku Firmy;
  • Słuchaniu klientów, interakcji z nimi;
  • Prowadzenie analiz na podstawie otrzymanych informacji;
  • Promocja treści pochodzących ze strony i bloga firmowego;
  • Wybór odpowiedniej platformy po analizie konkurencji;
  • Określenie grupy docelowej marki oraz zestawienie danych z grupą aktywną w danym medium;
  • Monitoring mediów społecznościowych;
  • Personalizacja słów kluczowych w Social Media oraz konfiguracja projektu monitoringu;

Pozytywne doświadczenia zdobyte w kontakcie z Firmą/marką, wpływają ostatecznie na stopień lojalności klienta oraz jego chęć polecenia marki bliskim osobom, co w konsekwencji przyniesie ZYSK.

Jako Webmaster Team zajmujemy się Tworzeniem profili w najpopularniejszych kanałach Social Media, ale także marketingiem i reklamą opartą o Social Media. Zapraszamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą.

Webmaster Team to nie tylko tworzenie stron internetowych ale także kompleksowe projektowanie sklepów internetowych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy strony internetowe od podstaw, oraz sklep internetowy dla każdej branży. Zajmujemy się także optymalizacją i pozycjonowaniem stron. W cenie gwarantujemy darmowe szkolenie z obsługi systemu, oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych video. A 6 miesięczne wsparcie techniczne pozwoli Ci skupić się na firmie.